Artykuły

Przechowywanie ubrań w pokoju dziecka

Kupno szafy do pokoju dziecięcego wydaje się być rozsądnym krokiem – obszerny mebel pozwoli na przechowywanie zarówno konfekcji, jak i zabawek. Dla wielu rodziców to rozwiązanie jest idealne – dzięki licznym schowkom możliwe jest przechowywanie bielizny, ale też dokumentów, klocków. W jeszcze lepszej organizacji przestrzeni szafy pomogą nam pudła oraz miękkie kosze. Pudła doskonale sprawdzą się jako pojemniki na klocki, kosze pomogą przechowywać maskotki.
W szafach często jest także miejsce na górną półkę – warto wykorzystać ją do chowania dodatków niezbędnych zimą: czapek, rękawiczek, szali.

A co zamiast szafy?

Ciekawym rozwiązaniem okażą się komody dziecięce. Ten rodzaj mebla pozwala na stopniowe usamodzielnianie malucha. Nisko osadzone szuflady pozwalają na korzystanie z mebla nawet dzieciom w wieku przedszkolnym! Co wyróżnia komody dla dzieci od klasycznych szaf? Z pewnością design – projektanci dbają o to, aby produkty były wykonane z wysokiej jakości materiałów, w pastelowych i przyjemnych kolorach. Na uwagę zasługują także liczne elementy bezpieczeństwa. Komody posiadają często zaokrąglone brzegi oraz zwolnione systemy zamykania szuflad – dzięki tym drugim zmniejszone jest ryzyko przytrzaśnięcia małych paluszków.

Share:
https://beesafe.pl/porady/porownywarka-oc-ac-mubi/ 802.org https://abweb.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnego-wnetrza-meble-loftowe-jako-mistrz-przestrzeni/