Artykuły

Sypialnia dla niemowlęcia

Przygotowanie sypialni dla niemowlaka to nie lada wyzwanie – rodzice muszą pamiętać, że pomieszczenie ma być komfortowe przede wszystkim dla nich. To właśnie w pokoiku dziecięcym powinny znajdować się wszelkie kosmetyki pielęgnacyjne, łóżeczko, komody, szafa czy też wygodny fotel, w którym młode mamy mogą wygodnie usiąść i nakarmić dziecko.

Od czego zacząć?

Kolory, dopasowane do potrzeb meble!

Początkowo konieczne jest dobranie odpowiednich kolorów – unikajmy ciężkich, przytłaczających kolorów. Postawmy na biel, pastele, subtelne kolory oranżu czy żółci. W takim pomieszczeniu dziecku z pewnością będzie się zasypiało znacznie łatwiej! Co ważne, jasne ściany będą znacznie lepiej odbijać sztuczne światło lampek nocnych, przez co poruszanie się po zmroku po pokoju będzie bezpieczniejsze.
W kwestii mebli najważniejsze jest łóżeczko – powinno być ono bezpieczne (zabezpieczone szczebelkami) i z dodatkiem wygodnego materaca. Poza łóżeczkiem w pokoju nie może zabraknąć przewijaka, komody na kosmetyki i przybory dziecięce szafy na ubranka, kosza z zabawkami.
Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty łóżek drewnianych oraz stylowych dodatków do sypialni – sypialnie łóżka w salonach!

Share:
Industrialna dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft live url https://beesafe.pl/porady/podatek-od-sprzedazy-samochodu/