Artykuły

Urządzasz salon lub kuchnię i szukasz pasującego oświetlenia? Zobacz najnowsze kolekcje żyrandoli i lamp sufitowych w sklepie ePlafoniera!

Dobre oświetlenie to podstawa. Warto zaplanować je jeszcze przed remontem i wybrać miejsca, w których ma zostać zamontowane. Bogaty wybór oświetlenia w sklepie ePlafoniera, występuje zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnych odsłonach. Lampy wyróżniają się ponadczasowym designem, wysoką jakością wykonania i energooszczędnością. Zapewniają doskonałe źródło oświetlenia wnętrz. Bez problemu dopasujesz je do swojego salonu, sypialni, kuchni czy łazienki. Sprawdź, co dla Ciebie przygotował sklep ePlafoniera.

Żyrandole – ponadczasowe oświetlenie Twojego salonu

W tej chwili coraz częściej spotykany jest widok, gdzie na środku salonu montowany jest żyrandol. Niegdyś można go było spotkać w każdym domu. Wraz z rozwojem technologii, handlu i postępująca globalizacja, do Polski zaczęły docierać produkty z zachodu. Żyrandole zostały odstawione na boczny tor. Jednak teraz wracają. Żyrandole od Eplafoniery to klasyka w modernistycznym wydaniu. Wykorzystywane od stuleci, kojarzą nam się ze starymi czasami i antykami. To doskonałe źródło światła, które potrafi je rozproszyć po całym pomieszczeniu i oświetlić duże przestrzenie. Wprowadzają do mieszkania elegancję i zupełnie nowego klimatu. 

Lampy sufitowe – praktyczne oświetlenie domu

Lampy sufitowe zmienią oblicze Twoje wnętrza. Szczególnie popularne stały się lampy sufitowe na listwie. Zamontowane reflektory możemy ustawić w dowolnym kierunku, oświetlając tym samym interesującą nas przestrzeń. Lampy sufitowe doskonale sprawdzą się w takich pomieszczeniach, jak: łazienka, salon czy kuchnia. Pasują one do nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz o ponadczasowym charakterze. Ich modny design będzie ozdobą i przyciągnie uwagę każdego gościa. Odmień swoje mieszkanie z oświetleniem ze sklepu ePlafoniera. Odkryj bogactwo wzorów, natężenia światła i technologii. Więcej inspiracji znajdziesz na stronie sklepu. 

 

Share:
zobacz https://e-halina.pl/przemyslowy-szyk-w-codziennych-przestrzeniach-odkryj-tajniki-stylu-loftowego/ https://imerp.pl/konsola-waska-15-cm-maly-mebel-z-wielkimi-mozliwosciami/