Artykuły

Przechowywanie w pokoju dziecka

W pokojach dziecka, wraz z rozwojem malucha, rośnie liczba przedmiotów w jego pokoiku: są to zazwyczaj zabawki, ale również ubrania, a kiedy dziecko idzie do szkoły- przybory szkolne, książki. Jak poradzić sobie z taką ilością przedmiotów? Jak rozplanować przestrzeń pokoju dziecięcego? Oto kilka wskazówek!

W pokoju niemowlęcia konieczne jest dostosowanie potrzeb dziecka i rodzica – poza łóżeczkiem w pokoiku muszą znaleźć się liczne szafki z ubraniami dla dziecka i kosmetykami do jego pielęgnacji. Ważne jest zapewnienie miejsca do przewijania oraz wygodnego siedziska (fotel, krzesło) dla młodej mamy, aby w spokoju mogła karmić dziecko również wieczorami czy nocą. Niezwykle ważne jest także odpowiednie oświetlenie – postawmy na kilka źródeł światła. Przy łóżeczku powinna znajdować się niewielka lampka nocna, gotowa do działania przez całą noc. Kiedy dziecko podrośnie i zwiększy się także liczba posiadanych zabawek możemy chować je na regałach czy wykorzystywać pojemniki z plastiku, idealne do wsunięcia pod ramę łóżka.

Pokój nastolatka

Dla rodziców pokój nastolatka bywa wyzwaniem. Ale tu również poradzimy sobie dobierając odpowiednie meble: komody młodzieżowe, szafy, regały, półki.

Share:
https://beesafe.pl/porady/wymiary-tablicy-rejestracyjnej/ Industrialny metalowy stolik pomocniczy na laptopa loft zobacz wiecje