Wybór ramy łóżkowej może przysporzyć nieco problemów. przede wszystkim istotne jest określenie, czy łóżko ma być jednoosobowe czy przeznaczone dla dwóch osób.

Rama łóżkowa powinna być wykonana z klasycznego drewna lub też płyt MDF. Wiele producentów oferuje ramy łóżek surowe (to znaczy, że drewno nie jest niczym ozdobione ani obite) oraz udekorowane. W drugim przypadku zdarza się, że ramy są dodatkowo obite materiałem. Takie rozwiązanie może okazać się strzałem w dziesiątkę kiedy pragniemy zachować elegancję mebla na długo. Ramy łóżka zazwyczaj posiadają dodatkowe wzmocnienia w formie poprzecznych belek, umieszczanych pod materacem.

Rama łóżka dla dziecka

Wiele rodziców decyduje się na kupno ramy łóżkowe do pokoju dziecka. Warto zastanowić się, czy kupno dłuższej ramy nie opłaci się bardziej niż wymienianie jej co kilka lat – wraz z rozwojem pociechy. Łóżko tego typu w pokoju dziecka pozwoli na oszczędność miejsca. Dodatkowo, pod ramą można schować wiele przedmiotów. Warto w tym celu wykorzystać specjalne plastikowe pojemniki z przykrywkami, do kupienia w sklepach meblowych. W pojemnikach przechowywać można zabawki, książki, klocki. Z pewnością będzie to strzał w dziesiątkę i dobry kierunek w uczeniu dziecka porządku w pokoju.

Share:
https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/ zobacz zobacz wiecej