Artykuły

Tanio, ale modnie? To jest możliwe!

Wiele razy w życiu stajemy przed problemem jak zrobić coś dobrze, a jednocześnie jak najmniejszym kosztem. Tak samo jest przy aranżacji mieszkania.

Tania sypialnia?

Tanie meble do sypialni, a więc urządzenie pokoju nie absorbując dużych nakładów pieniężnych, nie musi oznaczać wystroju, który będzie pozbawiony stylu. Dzisiaj producenci oferują nam wiele rozwiązań i podpowiadają jak urządzić mieszkanie nie tylko z dobrym gustem, ale także niewielkim kosztem.

Postaw na prostotę…i dodatki!

Jeśli nasz budżet jest naprawdę mocno ograniczony, warto postawić na klasykę i prostotę. Na rynku można znaleźć wiele kolekcji mebli o prostych, klasycznych kształtach, których cena nie jest wygórowana. Wybierając meble do sypialni musimy uświadomić sobie, że nie tylko one wpływają na wystrój i charakter wnętrza. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na zakup wielu mebli, idealnym rozwiązaniem będzie skupienie się na dodatkach, które nadadzą styl każdemu wnętrzu. Już odpowiednio dobrane firanki i zasłonki mogą uczynić cuda. Dodając do tego ciekawe narzuty, poduszki dekoracyjne, możemy stworzyć wnętrze o niespotykanym, indywidualnym charakterze, bez konieczności zakupu oryginalnych mebli. Kolor ścian także wpływa na odbiór całego pomieszczenia i może go całkowicie odmienić. Polecamy także naklejki na ścianę, które przy ograniczonym budżecie świetnie sprawdzą się do nadania sypialni nowoczesnego charakteru.

Domu nie można urządzić tanio. Obalamy ten mit!

Nie tylko sypialnie, ale także inne pomieszczenia można urządzić modnie, przy niewielkich kosztach. Przykładowo tanie meble dla dzieci można kupić bez zbędnych dodatków i samemu pomyśleć, jak kreatywnie je ozdobić. To co sprawdzało się w sypialni można wykorzystać także w pokoju dziecięcym. Dodatki, które będą podkreślały charakter dziecka świetnie sprawdzą się w młodzieżowym wystroju pokoju. Jeśli zależy nam na jak największej oszczędności pomyślmy o zestawach meblowych, gdzie producenci nie jedną osobę zaskoczą rabatami.

Tanie, nie zawsze musi oznaczać mniej designerskie. Wystarczy odrobina kreatywności, żeby sypialnię czy pokój dziecięcy zamienić w nowoczesne pomieszczenie.

Share: