Artykuły

Stoliki w mieszkaniu – postaw na design!

Piękne dodatki w mieszkaniu to nie tylko obrazy, bibeloty czy zdjęcia. Od wielu lat architekci wnętrz stawiają na funkcjonalne dodatki, które jednocześnie będą piękne i przydadzą się na co dzień. Przykładem tego rodzaju produktów są stoliki kawowe i nocne. Producenci oferują ich szeroki wybór, a wiele z nich jest tak pięknych, że nie trzeba innych ozdób w pokoju, aby nadać im wyjątkowego charakteru.

Stoliki tworzone są z różnorodnych materiałów – może być to klasyczne drewno, ale też płyta MDF, materiały syntetyczne. Wszystkie one cieszą się niesamowitym zainteresowaniem, gdyż każdy z nich idealnie sprawdzi się w innym wnętrzu: klasycznym, nowoczesnym, industrialnym. Producenci dbają nie tylko o dobrej jakości materiały, ale i ciekawe projekty. Obecnie modne jest łączenie drewnianych materiałów i tworzenie produktów nawiązujących do natury. Taki stolik nocny czy dodatki świetnie sprawdzają się we wnętrzach o minimalistycznym wystroju.

Stoliki w sypialni, pokoju dziecięcym

Niewielkie stoliczki przydadzą się także w pokojach dziecięcych – będą idealne do stawiania na nich lampek, aktualnie czytanych książek i innych bibelotów. Niezwykle ważne jest, aby stolik nie miał ostrych rogów – dziecko w wieku przedszkolnym może niefortunnie upaść i zrobić sobie o te rogi krzywdę. Stoliczki do pokojów dziecięcych malowane są na jasne, żywe kolory. Takie meble rozświetlą pomieszczenie i na pewno przypadną do gustu najmłodszym.

Stolik nocny w sypialni osób dorosłych także będzie nie tylko ładną ozdobą – stolik umożliwi posiadanie pod ręką książki, leków. Stoliki nocne w sypialniach można stawiać nie tylko przy łóżku – w przypadku większych pomieszczeń będą ładnie prezentować się także naprzeciwko łóżka.

Stoliki znajdziemy w sklepach meblowych, sklepach internetowych oraz sklepach z wyposażeniem wnętrz.

Share:
Závesné kreslo na terasu https://beesafe.pl/porady/o-ile-wzrosnie-oc-po-stluczce/ https://xann.pl/sitemap