Artykuły

Regały? Półki? A może szafa? Co do pokoju dziecka?

Wybór odpowiednich mebli do pokoju dziecka może okazać się problematyczny. Z pewnością rodzice powinni zadać sobie pytanie, czy wybrana szafa czy komoda ma służyć dziecku dłużej czy jest to raczej rozwiązanie na 2-3 sezony. Bez względu na decyzję meble powinien być wykonany z trwałego, zabezpieczonego przed wilgocią materiału. Zastosowanie lakieru czy bejcy będzie idealnym sposobem także na zapobieganie wnikaniu brudu.

Wybierając meble do pokoju dziecka starajmy się także, aby były one w jasnych kolorach. Dzięki temu dziecko będzie czuło się znacznie lepiej. Ciemne meble pozostawmy nastolatkom oraz dorosłym.

Zalety regałów w pokojach dziecięcych

Szafy nie zawsze okazują się najlepszym wyjściem – duże rozmiary często stanowią barierę dla dziecka. Nie może ono sięgnąć najwyższych półek. Regały dziecięce to idealne rozwiązanie nie tylko jako sposób na przechowywanie ubrań, ale także zabawki, gry, książki. Regały dla dzieci tworzone są z myślą o mniejszych użytkownikach – przede wszystkim nie są one tak wysokie jak klasyczne regały. Dzięki temu dziecko bez problemu może dosięgnąć nawet najwyżej położonych półek. Regały są także ciekawe kolorystycznie: żywe barwy sprawią, że meble skutecznie urozmaicą każde pomieszczenie.

Share:
https://beesafe.pl/porady/wymiary-tablicy-rejestracyjnej/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-rejestracja-samochodu/ https://aaron.net.pl/loft-w-twoim-domu-od-hokerow-do-kuchni-po-industrialne-stoliki-kawowe-loft/