Artykuły

Pościel, walizki, ubrania? A TY co schowasz do swojego łóżka z pojemnikiem?

Przestronna sypialnia to marzenie niejednej osoby. Po co więc tracić miejsce na dodatkowe pojemniki na przechowywanie pościeli?

Dzisiaj polecamy łóżka z pojemnikiem, które idealnie sprawdzą się w każdej sypialni i pozwolą zaoszczędzić wiele miejsca. Pojemnik na pościel może być zarówno wysuwany spod łózka jak i otwierany poprzez jego unoszenie. Mieszczą się tam najczęściej co najmniej dwa komplety pościeli, co znacznie ułatwi jej przechowywanie. Pojemnik może pełnić także rolę szafy. Wiele osób trzyma w nim nie tylko ubrania, ale np. ozdoby choinkowe czy walizki – generalnie rzeczy, po które sięga się sporadycznie. Łóżka z pojemnikiem, do którego można dostać się poprzez podniesienie stelaża razem z materacem, mają znaczną przewagę nad szufladami, ponieważ nie trzeba zapewniać do nich dostępu po obu stronach łóżka.

Rodzaje łóżek z pojemnikiem

Na rynku jest dostępnych parę rodzajów łóżek z pojemnikiem. Pierwszym z nich są łóżka z podnoszonym stelażem, które zapewniają łatwy dostęp, dużą powierzchnię pojemnika oraz wygodne podnoszenie. Drugim rodzajem są łóżka z otwieraniem bocznym. Takie rozwiązanie ma jednak swoje wady: potrzebne są wtedy dwa materace, a do pojemnika mamy ograniczony dostęp. Ostatnim rodzajem są łóżka z szufladami, o których była wcześniej mowa. Ich wadą jest potrzeba wygospodarowania dodatkowego miejsca przy łóżku, potrzebnego, aby wysunąć szufladę. Pojemniki mogą być osobno dokupowane lub od razu zamontowane w łóżku. Oba rozwiązania cieszą się dzisiaj dużym zainteresowaniem klientów. Dla osób niekoniecznie lubiących sprzątać, łóżka z pojemnikiem zabiorą dodatkową przestrzeń, którą w innym przypadku należałoby odkurzyć.

Share:
https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-przeglad-samochodu/ Wąska dębowa konsola do przedpokoju w stylu loft https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/