Ale przecież nie tylko śpimy. Łóżko to również miejsce na marzenia, wylegiwanie się, odpoczywanie, czytanie, wymianę czułości…
Jak wygląda Twoja sypialnia? Czy jest warta tej 1/3 życia, które w niej spędzasz?… Łóżko to artykuł pierwszej potrzeby. Wygodne spanie daje zdrowie kręgosłupowi i zapewnia komfort wypoczynku. Bo już nie musimy spędzać nocy na wysłużonych wersalkach, niewygodnych składanych tapczanach. Jest tyle ładnych łóżek, a każde z nich podpowiada swój pomysł na sypialnię.

Nowoczesna sypialnia nie różni się wiele od staromodnej alkowy. Najczęściej składa się z łóżka, toaletki, komody i szafy. Zmieniają się bowiem trendy i wnętrzarskie mody, ale przeznaczenie pozostaje to samo: ma się w niej spać dobrze i wstawać wygodnie. Pozostaje intymną przestrzenią, azylem, gdzie odpoczywamy od zgiełku dnia i odcinamy od świata.

Nowoczesne meble do sypialni i zachęcają do wypoczynku. Kształtem mebli, kolorystyką, wykończeniem i detalami, które tworzą atmosferę ładnej sypialni. Do łóżka wybieramy odpowiednią pościel, narzutę, poduszki. Można grać barwami, fakturą, rodzajem materiału. Łączyć różne tworzywa albo skupić się na ulubionym.

Sypialnia oddaje ducha właściciela. U osoby, która lubi delektować się nastrojem, będą ogrzewać ją przytulne drobiazgi. Komuś innemu takie wnętrze wyda się przesłodzone albo zagracone. Bo równie dobrze śnić można wśród chłodnych barw i mebli wykończonych chromem, jeśli ktoś lubi surowe, nowoczesne wzornictwo.

Urządzenie mieszkania bardzo wiele mówi o właścicielu, a wystrój sypialni zdradza jego tajemnice. Dlatego – jeśli nie ogranicza nas ciasna powierzchnia mieszkania – widok łóżka i jego najbliższego otoczenia pozostaje naszą prywatną przestrzenią, do której dopuszczamy tylko nielicznych. Bo gdy pokażesz, jak spisz, można zgadnąć, jakie masz sny…

Share:
zobacz wiecej ngchenzi.com live url