Artykuły

Modne mieszkanie – gdzie szukać inspiracji?

Coraz większa uwagę przykładamy do tego, jak wyglądają wnętrza w których na co dzień przebywamy. Pragniemy, aby były one jednocześnie funkcjonalne, wygodne i komfortowe.

Aby znaleźć kompromis pomiędzy tymi wymaganiami warto zastanowić się, czego sami oczekujemy od konkretnego pokoju w domu czy mieszkaniu. Aby nasze mieszkanie zyskało wyjątkowy wygląd nie musimy zatrudniać drogich dekoratorów wnętrz – wystarczy zainspirować się dziesiątkami zdjęć w magazynach wnętrzarskich czy odwiedzić portale internetowe poświęcone dekoratorstwu.

Z pewnością ciekawym rozwiązaniem będzie też wykorzystanie produktów… wykonanych własnoręcznie! Samodzielnie możemy tworzyć oryginalne ozdoby i meble!

Jasne kolory w mieszkaniu

Biel oraz odcienie écru, kości słoniowej, kremu to jedne z najpopularniejszych obecnie barw. Warto zastanowić się, jak wykorzystać je w mieszkaniu! Poza jasnymi panelami czy podłogą postawmy też na jasne meble – idealne okażą się łóżka z sosny, meble wykonane z jasnego drewna, białe fronty w szafkach kuchennych. Biel doskonale odbije światło, przez co nawet niewielkie pomieszczenia wydadzą nam się optycznie większe. Aby wydobyć pełnię piękna z tego typu rozwiązań pamiętajmy także o chłodnym oświetleniu, najlepiej punktowym.

Share:
https://beesafe.pl/porady/wyciecie-filtra-dpf/ https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/ zobacz