Artykuły

Mediaport i Power Port – czyli o produktach od Evoline

Media porty i power porty stają się coraz powszechniej stosowane – ich popularność rośnie również i w Polsce. Dzięki nim można albo przyłączyć bez problemu nawet kilka elektronicznych sprzętów do jednego portu energii, ale również skorzystać z nagromadzonej energii w celu zasilenia jakiegoś urządzenia czy urządzeń. W dodatku prezentują się naprawdę świetnie – są estetyczne, nowoczesne, o ciekawym designie i wielu dostępnych modelach. Można je kupować do biur, firm czy do własnego domu. Co warto wiedzieć o produktach Evoline – firmy, która zajmuje się produkcją doskonałych, modułowych rozwiązań dla energii, danych oraz multimediów?

Evoline jest przedsiębiorstwem bardzo popularnym – sprzedaje doskonałe gniazda blatowe, które już w tym momencie znajdują się w dużej ilości przedsiębiorstw. Kupuje się je przede wszystkim do gabinetów i biur, gdzie trzeba czasem do jednego źródła prądu podpiąć kilka elektronicznych urządzeń i chcielibyśmy to zrobić możliwe jak najwygodniej. W związku z tym nie jest dobrym rozwiązaniem stosowanie przedłużaczy, ani umieszczanie gniazdek nisko, gdzieś pod stołem, albo za szafą, gdzie trzeba będzie się schylać. Każdy zresztą po pewnym czasie ma chyba dość sznurów wszelakich kabelków, które się między sobą plączą i o które każdy się potyka.

Porty Evoline oferuje swoim klientom stacje dokujące i gniazda blatowe, dzielące się na Power Port i Mediaport. Pierwsze z nich są bazą energii, zaś celem drugich jest po prostu wygodne podpięcie urządzenia do gniazdka umieszczonego w blacie. Gdy ktoś przychodzi do pracy z własnym komputerem, sposób ten jest najwygodniejszy. Wszystkie produkty tej firmy są bardzo trwałe i najlepsze jest to, że można je dostosować do własnych potrzeb – wybrać coś z wielu dostępnych modeli, albo samemu skonfigurować. Takie porty mogą być nieruchome, wyciągane, przykrywane, odwracane, małe, a nawet duże, stojące. Świetne modele to: Evoline Port, Flip Top Push, Dock, Frame Dock, Backflip.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem takiego media lub power portu, zajrzyj na stronę: http://portymultimedialne.pl. Znajdziesz tam dalsze, niezbędne informacje na temat tych produktów wraz z cenami i możliwością zamówienia.

Share:
https://beesafe.pl/porady/mandat-z-fotoradaru/ https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ https://abweb.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnego-wnetrza-meble-loftowe-jako-mistrz-przestrzeni/