Artykuły

Kuchnie – jakie kolory będą na topie?

Kuchnie znaleźć można w każdym domu. O różnej powierzchni, w formie osobnych lub całościowych pomieszczeń. Na ich temat można dużo powiedzieć. Warto więc sprawdzić, jakie kolory będą najmodniejsze w nadchodzących latach. Całkiem możliwe, że dzięki temu będzie można znaleźć dla siebie inspirację.

Pastelowe kuchnie

To chyba jeden z najświeższych trendów, który może cieszyć się dobrą przyszłością w najbliższych latach. Pastele to taka propozycja, która już od kilku lat obecna jest w polskich kuchniach. Nie wygląda na to, żeby szybko miała z niej wyjść, ponieważ ludzie kochają różnego rodzaju odcienie miętowego, czy też różowego. Ktoś powie, że ten ostatni kolor dedykowany jest tylko dla kobiet. Nie! Tym bardziej, że w sklepach dostępne są różnego rodzaju odcienie różu. Piękne kolory, które są w stanie sprawić, że cała kuchnia będzie wyglądać zdecydowanie lepiej. 

Czarny kolor w kuchniach

Czy kuchnie w polskich domach można pomalować na czarno? Oczywiście, że tak! Chociaż lepszą opcją jest wybór mebli w tych kolorach, pozostawiając ściany białe lub w innym, jasnym odcieniu. Czarne meble świetnie prezentują się również na tle drewnianych paneli, jakie można położyć nie tylko na podłodze, ale również na ścianach. Możliwości są ogromne, dlatego też należy z nich czerpać. Czerń jest kolorem, który można dopasować do wielu trendów. Najbardziej polecane to aranżacje w stylu industrialnym, nowoczesnym lub glamour. Jeżeli ktoś ma odwagę, to może bazować na takim odcieniu  w swojej domowej kuchni. 

 

Share:
https://xann.pl/sitemap zobacz więcej zobacz więcej