Kolorystyka mieszkania jest tak samo istotna jak jego umeblowanie. Producenci farb prześcigają się w pomysłach oraz udoskonalaniu technologii swoich produktów, aby zachęcić do kupna.

Potencjalnego klienta o ból głowy mogą przyprawić również nazwy palet kolorów, które, pomimo, iż poetyckie, nie zawsze w pełni informują o barwie produktu. Warto zastanowić się więc nad pożądaną kolorystyką pomieszczenia zanim zagłębimy się w długie półki z farbami w sklepie…

Jak każde pomieszczenie, również pokój przeznaczony do odpoczynku oraz do spania może sprawić problem z aranżacją wnętrz. Nowoczesna sypialnia powinna odznaczać się przede wszystkim minimalizmem oraz oryginalnym zestawieniem kolorystycznym. Wiele osób jest zdania, iż ciemne kolory nie powinny być obecne w sypialni, gdyż mogą zaburzać proces zapadania w sen. Obecnie jednak odchodzi się od unikania ciemnych kolorów – ba, są one modne! Nie powinny więc dziwić propozycje urządzania sypialni w odcieniach granatu, bordo czy też ciemnej zieleni. Niezwykle popularnym trikiem jest łączenie kolorów ze sobą oraz umieszczanie na ścianach elementów dekoracyjnych, takich jak specjalnie przygotowane naklejki.

Share:
tssoundscape.com dge-o-rama.com https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/