Kupując łóżko klient staje przed nie lada wyzwaniem – musi nie tylko wybrać interesujący go model, ale i określić funkcjonalność mebla: czy ma służyć wyłącznie do spania?

Czy ma być oparte na zbitej konstrukcji czy też stelażu? Czy łóżko ma być drewniane czy też wykonane z innego materiału? Pośród wielu modeli dostępnych w sklepach warto zwrócić uwagę na klasyczne łóżka ze stelażem, które odznaczają się prostą linią i doskonale mogą wpasować się w nowoczesny design domu.

Łóżko ze stelażem z pewnością ma wiele zalet – pierwszą jest możliwość wykonania rzeźbionego stelażu. Rzeźbiony stelaż łóżka zazwyczaj posiada oryginalny zagłówek. Prawdziwi mistrzowie kowalstwa czy stolarki potrafią stworzyć nawet najdrobniejsze detale sprawiając, iż końcowy efekt zapiera dech w piersiach. Rzeźbione stelaże nie należą do tanich – praca taka wyceniana jest nawet na kilka tysięcy złotych. Posiadanie jednak takiego unikatu w domu rekompensuje każdą kwotę.

Kupno łóżka ze stelażem wymaga dodatkowego wydatku, jakim jest kupno materaca o dopasowanych rozmiarach. Wybierając materac zazwyczaj do wyboru mamy materace piankowe (tańsze) oraz sprężynowe (droższe).

Share:
https://beesafe.pl/porady/ucieczka-z-miejsca-kolizji/ Taboret industrialny stołek w stylu loft https://hellheaven.pl/metalowy-stojak-na-reczniki-polaczenie-funkcji-i-estetyki-w-lazience/